aRanzalar

Ranzalar kullanım alanları çok geniş olan ev ürünlerinden bir tanesidir. Odalarda pratik çözümler sunan Ranza ürünleri, farklı boyut ve ebatları ile herkese hitap edebilme özelliğine sahiptir. Üst üste konmuş iki adet yataktan oluşan bu ranzalar, odalarda hareket alanı kazandırıyor. Klasik veya modern tasarımlara sahip bu ürünler ile uykunuz çok daha keyifli bir hale gelebilecek.

Ranza Modelleri

Çocuklara yönelik Ranza Modelleri daha eğlenceli görünüme sahipken, yaş grubu daha yüksek kişilere hitap eden ranzalar daha konforlu bir görünüme sahiptir. Modern tasarımlara sahip olan ranza çeşitleri, evlerinizde misafir ağırlama konusunda sizlere eşsiz ideal çözümler sunmaktadır. Üçüncü bir yatağın da sığdırılabildiği modern tasarımlara sahip ranzaları siz de Cixevim.com’dan inceleyebilirsiniz.

Ranza Fiyatları

Ranza Fiyatları, büyüklük, yapım malzemesi, tasarımı, kalitesi ve markasına göre değişkenlik göstermektedir. Ahşap Ranza Modelleri daha yüksek fiyat aralığına sahip olurken, metalden yapılmış olan ranzalar daha uygun fiyatla satışa sunuluyor. Çocuk odalarında sizlere büyük kolaylık ve yer kazandıracak bu ranzaları kategorimizden kargo fırsatları ve indirim avantajları ile hemen inceleyebilirsiniz.